Новини проекту
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 42 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.


Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234


Новини

Учні 10 класу разом із Глушкевич І.Я., класним керівником здійснили поїздку до м. Івано-Франківськ. Відвідали Івано-Франківський краєзнавчий музей, піднялися на оглядовий майданчик ратуші і помилувалися панорамою нашого красивого м. Івано-Франківськ. Молодці!!!

Екскурсії тривають.... На Львівщині знаходиться унікальна пам’ятка культури та архітектури, яка має цікаву історією.
15 жовтня учні 8-х класів разом із Савчин М.П. та Сончак Г.С. здійснили захопливу подорож в Державний історико-культурний заповідник «Тустань». Можливість побувати на величних скелях, побачити красиві пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб отримання заряду позитиву та енергії.
Дякуємо класним керівникам за організацію екскурсії, батькам за підтримку, а учням за активність.

13 жовтня Годованець М.В. провела із учнями 2-Б класу свято "Ми - нащадки козаків". Під час свята учні продемонстрували творчі здібності, а також активно брали участь у цікавих конкурсах на швидкість, спритність та витривалість. Вітаємо!!! Ви, МОЛОДЦІ!!!

Історико-біологічну мандрівку стежками рідного краю здійснили учні 7-Б класу разом із Залівською-Конюк С.М., класним керівником. Під час екскурсії учні відвідали музей народної архітектури і побуту Прикарпаття, Галицький національний природний парк, музей історії давнього Галича. МОЛОДЦІ, що подорожуєте.

7 жовтня учні 6-А та 7-А кл. разом із класними керівниками Приймак Л.І. та Харуком В.Р. здійснили екскурсійну поїздку до с. Крилос. Під час екскурсії відвідали музей народної архітектури та побуту Прикарпаття та центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.

Класні керівники 5-А кл. (Стрельченко І.О.), 5-Б кл. (Петришак О.Я.), 6-Б кл.(Петришак В.І.) організували екскурсію до м. Яремче. Спільно із своїми вихованцями підкорили г. Маковицю.

Вчителі початкових класів провели із своїми вихованцями екскурсії. Під час подорожі учні спостерігали за сезонними змінами у природі та милувалися красою осіннього лісу.

З нагоди Всесвітнього дня прибирання ліцеїсти долучилися до акції "Побачив? Прибери!".

Учні ліцею взяли участь в обласних спортивних змаганнях серед сільських спортсменів "Схід і захід разом", здобувши призові місця з паркового волейболу - ІІІ, футболу - ІІ та настільного тенісу - І. Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!!! ГОРДИМОСЯ ВАМИ!!!

Хай будуть щасливі усі діти!!!
З Днем захисту дітей!!!

Дорогі випускники, учні, вчителі, батьки!!!Вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, із закінченням навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття. Сьогодні свято незвичне, але радісне і водночас хвилююче. Особливо для наших випускників, для яких дзвінок лунає востаннє. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, вірити в себе.Щасти вам!!!

Учні Ліснохлібичинського ліцею спільно із Тодорів О.М. підготували привітання до Дня вишиванки.

Пісня "Мам" (сл. та муз. А. Кузьменка) у дистанційному виконанні учнів Ліснохлібичинського ліцею, керівник Вишиванюк І.С.. Любі матусі, зі святом!!!

Теперішні учні і вчителі щиро вітають вас з Великодніми святами! Божої ласки, доброго здоров'я, миру, родинного затишку і твердої віри, що в скорому часі ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Ми готувалися до традиційної ЗУСТРІЧІ 25 квітня. Але побачимось пізніше... Дату повідомимо заздалегідь. Чекаємо вас!!!

10 березня відбулася зустріч учнів 5-11 класів з працівниками ювенальної превенції Коломийського ВП Василецького В. В., Поліщука О.В., Бирчака Ю.М. на тему "Булінг - негативне явище в учнівському середовищі та шляхи його подолання".