Новини

Учні 10 класу разом із Глушкевич І.Я., класним керівником здійснили поїздку до м. Івано-Франківськ. Відвідали Івано-Франківський краєзнавчий музей, піднялися на оглядовий майданчик ратуші і помилувалися панорамою нашого красивого м. Івано-Франківськ. Молодці!!!

Екскурсії тривають.... На Львівщині знаходиться унікальна пам’ятка культури та архітектури, яка має цікаву історією.
15 жовтня учні 8-х класів разом із Савчин М.П. та Сончак Г.С. здійснили захопливу подорож в Державний історико-культурний заповідник «Тустань». Можливість побувати на величних скелях, побачити красиві пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб отримання заряду позитиву та енергії.
Дякуємо класним керівникам за організацію екскурсії, батькам за підтримку, а учням за активність.

13 жовтня Годованець М.В. провела із учнями 2-Б класу свято "Ми - нащадки козаків". Під час свята учні продемонстрували творчі здібності, а також активно брали участь у цікавих конкурсах на швидкість, спритність та витривалість. Вітаємо!!! Ви, МОЛОДЦІ!!!

Історико-біологічну мандрівку стежками рідного краю здійснили учні 7-Б класу разом із Залівською-Конюк С.М., класним керівником. Під час екскурсії учні відвідали музей народної архітектури і побуту Прикарпаття, Галицький національний природний парк, музей історії давнього Галича. МОЛОДЦІ, що подорожуєте.

7 жовтня учні 6-А та 7-А кл. разом із класними керівниками Приймак Л.І. та Харуком В.Р. здійснили екскурсійну поїздку до с. Крилос. Під час екскурсії відвідали музей народної архітектури та побуту Прикарпаття та центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.

Класні керівники 5-А кл. (Стрельченко І.О.), 5-Б кл. (Петришак О.Я.), 6-Б кл.(Петришак В.І.) організували екскурсію до м. Яремче. Спільно із своїми вихованцями підкорили г. Маковицю.

Вчителі початкових класів провели із своїми вихованцями екскурсії. Під час подорожі учні спостерігали за сезонними змінами у природі та милувалися красою осіннього лісу.

З нагоди Всесвітнього дня прибирання ліцеїсти долучилися до акції "Побачив? Прибери!".

Учні ліцею взяли участь в обласних спортивних змаганнях серед сільських спортсменів "Схід і захід разом", здобувши призові місця з паркового волейболу - ІІІ, футболу - ІІ та настільного тенісу - І. Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!!! ГОРДИМОСЯ ВАМИ!!!

Хай будуть щасливі усі діти!!!
З Днем захисту дітей!!!

Дорогі випускники, учні, вчителі, батьки!!!Вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, із закінченням навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття. Сьогодні свято незвичне, але радісне і водночас хвилююче. Особливо для наших випускників, для яких дзвінок лунає востаннє. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, вірити в себе.Щасти вам!!!

Учні Ліснохлібичинського ліцею спільно із Тодорів О.М. підготували привітання до Дня вишиванки.

Пісня "Мам" (сл. та муз. А. Кузьменка) у дистанційному виконанні учнів Ліснохлібичинського ліцею, керівник Вишиванюк І.С.. Любі матусі, зі святом!!!

Теперішні учні і вчителі щиро вітають вас з Великодніми святами! Божої ласки, доброго здоров'я, миру, родинного затишку і твердої віри, що в скорому часі ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Ми готувалися до традиційної ЗУСТРІЧІ 25 квітня. Але побачимось пізніше... Дату повідомимо заздалегідь. Чекаємо вас!!!

10 березня відбулася зустріч учнів 5-11 класів з працівниками ювенальної превенції Коломийського ВП Василецького В. В., Поліщука О.В., Бирчака Ю.М. на тему "Булінг - негативне явище в учнівському середовищі та шляхи його подолання".