Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 53 людини

Новини

Учні 8-б відвідали кінотеатр Стрічка, фільм "Я, Побєда і Берлін" та помилувалися цвітінням сакур і магнолій у місті Коломия.

Полонина Кукул відома одним із найкращих краєвидів на Петрос і Говерлу. У квітні Чорногора ще вся засніжена, а Кукул у цей час всіяний тисячами крокусів. Дивовижне видовище! Учні 9-Б здійснили одноденний похід на Кукул, помилувалися неймовірною красою Карпат.

Шафран Гейфеля – ніжність українських гір.
Прихід весни завжди асоціюється в нас з красою, ніжністю та початком нового життя. Зазвичай, як тільки з гір сходить сніг, карпатські полонини вистилаються квітами. Особливо ж мальовничо виглядають фіолетові килими шафрану. Багато хто називає їх крокусами. Цвітуть вони недовго, але пречудово, тому впіймати їх оком (чи об’єктивом фотоапарату) просто необхідно! От і учні 9-А 12 квітня побували на горі Кукул, щоб помилуватися неповторною красою цих квітів.

Поїздка в кінотеатр "Стрічка" м.Коломия. Перегляд фільму "Я,Побєда і Берлін".

12 квітня молодші школярі ліцею відвідали цирк ''Країна чудес'' у місті Коломия. Діти подивилися феєричне шоу за участю провідних майстрів циркового мистецтва, яке принесло їм чудовий настрій та багато приємних вражень.

15 квітня переглядали фільм ''Я, Побєда і Берлін" в м.Коломия

Сьогодні в Отинійській селищній територіальній громаді відбувся I етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна» серед закладів загальної середньої освіти.
Мета заходу - підтримка обдарованих дітей та сприяння їхньому психоемоційному розвантаженню, посиленню національно-патріотичного виховання. Конкурс проходить за ініціативи та підтримки голови Івано-Франківської облдержадміністрації Світлани Онищук.
За звання переможця змагалися 10 команд, а саме:
- Струпківський ліцей;
- Отинійський ліцей;
- Торговицький ліцей;
- Ліснохлібичинський ліцей;
- Воронський ліцей ,
- Виноградський ліцей,
- Грабицька гімназія;
- Угорницька гімназія;
- Сідлищенська гімназія,
- Голосківська гімназія.
На розгляд журі кожна з команд-учасниць представила проєкт про Героїв свого населеного пункту, логотип команди та композицію патріотичної тематики.
Команда Отинійського ліцею стала переможцем І етапу конкурсу та буде представляти Отинійську селищну територіальну громаду у ІІ районному етапі, який проходитиме 19 квітня в м. Коломия.
Дякуємо усім за неймовірні емоції та враження.
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

11 квітня їздили в м.Коломия на фільм ''Я, Побєда і Берлін''

Чудову виставку малюнків організувала бібліотекар нашого ліцею П'ятничук Ганна Романівна до дня дитячої книги. Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає цей день. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки.
Свято відзначають 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен.
З моменту свого заснування в 1967 році Міжнародною радою з книг для юнацтва цей день присвячений прищепленню любові до читання наймолодшим членам нашої світової спільноти та підкресленню важливості дитячої літератури.

В Отинійській ТГ завершився II етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Сьогодні змагалися команди з футзалу. У змаганнях взяли участь команди:
1 місце Отинійського ліцею,
2 місце Ліснохлібичинського ліцею
3 місце Угорницької гімназії,
Струпківського ліцею,
Воронського ліцею,
Голосківської гімназії.
Переможців та призерів спортивних змагань нагородили кубками , медалями та грамотами.
На нагородження завітав багаторазовий рекордсмен України, стронгмен - Назарій Павлів, який наголосив на важливості здорового способу життя та занять фізичною культурою.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

20 березня відзначається Всесвітній день щастя, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН 28 червня 2012 року з метою підтримання ідеї, що прагнення до щастя є невід'ємним бажанням кожної людини на планеті.
"Щастя – це коли тебе розуміють, велике щастя – це коли тебе люблять, справжнє щастя – це коли любиш ти", – Конфуцій.

Учні 8-А класу, з підтримкою учнів 8-Б, 11, 9-Б, 9-А класів, а також їхніх класних керівників та працівників Будинку культури, провели захід "На струнах Кобзаревої душі", присвячений 210 роковинам від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Кожен із учасників доклав багато зусиль під час заходу: діти співали, танцювали, читали поезію Великого Кобзаря та поезію про Кобзаря. Учні створили справжню атмосферу вечора шани та відданості Тарасові Шевченку, його творчості, його генієві, щоб кожен, хто завітав на захід був задоволений та отримав заряд патріотичного шевченківського духу.

До дня народження Тараса Шевченка бібліотекар ліцею П'ятничук Ганна Романівна організувала виставку та літературну годину «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» про життя та творчість поета для учнів 2 та 3 класів.
Діти також мали змогу прочитати напам'ять вірші Тараса Шевченка та були нагороджені грамотами.

Під час використання методів STEM-освіти у навчанні педагоги залучають учнів до самостійної роботи, пошуку шляхів вирішення поставлених завдань, розподілу завдань між собою у команді.
Саме з такою метою були проведені наступні заходи у рамках тижня STEM-освіти:
- Сончак Н.В. та учні 5-А класу провели гру "Власна кондитерська. Члени речення";
- учні 6-Б класу разом із Стрельченком І.О. вивчали числівники через виготовлення кубика, за яким рахували площу, об'єм, кількість граней, сторін та обговорювали його використання;
- учні 6-А класу спільно із Харуком В.Р. поринули в захопливий світ фараонів та виготовили макети саркофага;
- учні 6-Б класу разом із Арабчак І.І. побували в ролі наших предків-землеробів та спробували проростити зерно;
- на уроці англійської мови учні 6-Б класу разом із Савчин М.П. здійснили віртуальну мандрівку Лондоном та виготовили макети визначних місць європейської столиці;
- п'ятикласники разом із Харук Л.В. розробили та презентували проєкт "Безпека в інтернеті";
- Лазаренко Н.М. провела інтегрований урок у 5-Б класі на тему "Другорядні члени речення";
- учні 5-Б класу разом із Павлюк Р.М. покреативили та створили одяг для ляльок із пластичних матеріалів.
Дякуємо вчителям за те, що робите уроки цікавими та корисними!

З метою розвитку критичного мислення, наукової цікавості були проведені уроки в рамках тижня STEM-освіти, а саме:
- Харук Н.Р. разом із учнями 5-А класу пограли в гру "Супермаркет" та розвинули підприємницьку компетентність;
- Глушкевч І.Я. разом із шестикласниками креативно підійшли до вивчення теми "Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками". Учні спекли пиріг, на практиці вчились додавати і віднімати дроби, а завершили роботу чаюванням.
- під час вивчення теми "Поняття моделі. Види моделей" учні 6-А класу разом із Ільків М.В. спроєктували та виготовили власні моделі з підручних матеріалів;
- на уроці фізики у 7-б класі Мартинюк Л.М. ознайомила учнів із видами сил тертя у природі та їхніми проявами. Далі учні провели експеримент та перевірили існування сили тертя. З'ясували, що сила тертя спокою є найбільшою у природі (більшою за силу тертя ковзання і кочення). Переконалися на досліді,що сила тертя залежить від нерівностей поверхні, по якій відбувається рух, від дефектів самого тіла та його ваги тіла;
- учні 7-А класу разом із Яцків С.М. працювали над проєктом та створили карту природних зон Північної Америки, учні 5-х класів під час уроку на тему "Чим особливі віруси" спроєктували модель клітини з пластиліну.
Дякуємо педагогам за те, що залучаєте учнів до процесу навчання, спонукаєте їх бути активними та креативними, а не просто пасивними спостерігачами.

Особливістю STEM- освіти є практичність.
Практичний підхід до навчання викликає інтерес дитини до навчання, учні краще запам'ятовують отриману інформацію. Саме із таким підходом були проведені уроки здоров'я, безпеки та добробуту і біології в рамках тижня STEM- освіти.
Кошик Г.Д., вчитель основ здоров'я ознайомила учнів із способами очищення води. Після отриманих знань учні провели дослідження та виготовили фільтр із підручних матеріалів. Важливим є те, що школярі можуть застосувати отримані знання в реальних життєвих ситуаціях.
Учні Залівської-Конюк С.М., вчителя біології створили моделі сечовидільної системи людини у 8 класі, а також захистили проєкти. Одинадцятикласники під час вивчення теми "Біосфера" виготовили з пластиліну моделі біосфери.
Дякуємо педагогам за розвиток у дітей вміння працювати в команді, саме такі навички стають у нагоді в дорослому житті.

Вчителі початкових класів разом із своїми вихованцями долучилися до проведення Тижня STEM-освіти, початкова школа – найкращий час для того, щоб почати працювати з дитиною, досліджуючи та пізнаючи світ.
В кожному класі були проведені цікаві заходи, а саме:
- конструювання із LEGO-цеглинок транспорту (1 клас, Сморжанюк Б.Р.);
- проєктування іграшкових меблів з підручних матеріалів (2 клас, Сончак С.Б.);
- конструювання споруд здатних витримати землетрус (3 клас, Сончак М.Р.);
- вимірювання площі спортивного майданчика (4 клас, Сончак Н.М.);
- вивчення числівників та розвиток підприємливості (1 клас, Вінтонюк Ю.В.);
- побудова тексту із допомогою цеглинок LEGO (1клас, Григорів Н.М.).
Учні активно працювали, експериментували, досліджували, грали в ігри та спілкувались. Дякуємо педагогам за вміння зацікавити та згуртувати навколо себе учнів.

25 лютого - день народження відомої української поетеси Лесі Українки.
Світлана Залівська-Конюк провела літературно-мистецький вечір "Славна дочка України" разом з учнями 10 класу, щоб вшанувати пам'ять всесвітньо відомої письменниці.
Присутніх ознайомили з життєвим та творчим шляхом Лесі Українки. Зворушливо та душевно звучали твори поетеси у виконанні дітей.