Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у школі

Дата: 27 березня 2018 о 14:34, Оновлено 17 липня о 13:21
Автор: Кошик Г. Д.

Ліцензований обсяг - 464 учні.

У 2019-2020 н.р. - 311 учнів.

У 2018-2019 н.р. - 307 учнів.

2017-2018 н.р.

Фактична кількість учнів - 314.

Правила прийому учнів до школи

1. Місцеві органи  виконавчої  влади (Коломийська районна державна адміністрація)  або  органи  місцевого самоврядування (Ліснохлібичинська сільська рада)  закріплюють  за  школою  відповідну  територію обслуговування і до  початку  навчального  року  беруть  на  облік учнів, які мають її відвідувати.

2. Зарахування учнів  до всіх класів  здійснюється  без  проведення  конкурсу  і,  як правило, відповідно до території обслуговування.

3. Адміністрація школи   зобов'язана   вжити   заходів   до ознайомлення дітей та їх батьків або осіб,  які  їх  замінюють,  з порядком   зарахування   до   школи,  його  статутом,  правилами
внутрішнього розпорядку та іншими  документами,  що  регламентують організацію освітнього процесу.

4. Іноземні   громадяни   та    особи    без    громадянства зараховуються   до   школи   відповідно   до  законодавства  та міжнародних договорів.

5. Переведення учнів до  наступного класу здійснюється у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

6. У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють,  подають до школи  заяву  із  зазначенням  причини вибуття.

7. У разі  переходу  учня  до  іншого  навчального  закладу  для здобуття загальної середньої  освіти   батьки  або особи,  які їх замінюють,  подають до школи заяву із зазначенням причини  переходу  та  довідку,  що  підтверджує  факт зарахування дитини до іншого навчального закладу.

8.  Зарахування учнів до школи на конкурсних засадах дозволяється лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність школи. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

9. Для зарахування учня до школи батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім’я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.

10.  До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

11. Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять до вступу в школу.

12. Для зарахування учня до 10  класу подаються наступні документи:

• заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка встановленого зразка;
  • документ про відповідний рівень освіти.

13. Документи, які необхідні для переходу  учня  до  іншого  навчального  закладу або прибуття до школи:

• заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • паспорт одного з батьків;
  • особова справа учня (учениці);
  • медична картка встановленого зразка.

1. Закон України «Про освіту» № 2145 - VІІІ від 28.09.2017 р. (розділ ХІІ. Прикінцеві та перехідні положення – п.4 ст.18).

2. Закон України «Про загальну середню освіту» № 651 - ХІV  від 13 травня 1999 р. (ст.18).

3. «Положення про загальношкільний навчальний заклад», затверджений постановою КМУ

№ 778   від 27.08.2010 р. (ст.ст. 17-30)

4. Статут школи.

5. Наказ МОН України № 762 від 14.07.2015 р. «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу».

6. Лист МОН № 1/9-71 від 14.02.2015 р. «Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу».